Charytatywny turniej w Fifa 19

Amatorskie Ligi Lublin wychodzą z niezwykle ciekawą inicjatywą.  Już 28 września 2019 r. odbędzie się charytatywny turniej w Fifa 19. Zdarzenie odbędzie się w jednej z sal Areny Lublin.

Zamiast tradycyjnych opłat wpisowych uczestnicy proszeni są o przyniesienie słodyczy lub kosmetyków (dezodoranty, żele, akcesoria do makijażu  itp.), które zostaną przekazane młodym mieszkańcom Pogotowia Opiekuńczego w Lublinie przy ulicy Kosmonautów. Szykuje się znakomita e-sportowa zabawa, przy okazji, której będzie można nieść pomoc!  

Do rozgrywek mogą przystąpić osoby, które ukończyły 10 lat, oczywiście w przypadkach nieletnich uczestników obowiązkowe jest pozwolenie od opiekuna. Zapisy trwają do czwartku 26 września 2019 r. Przy pozostałych wolnych miejscach, zapisanie się będzie możliwe również w dniu turnieju. Zwycięzcy oprócz satysfakcji z pomocy niesionej poprzez uczestnictwo otrzymają nagrody rzeczowe!

Jak widać, nie ograniczamy się wyłącznie do sportu tradycyjnego i idziemy z duchem czasu. Zbliżające się rozgrywki, będą przetarciem szlaku do zorganizowania ligi, o której więcej informacji już wkrótce.

Leave a Reply