Liga na finiszu. Sparta z pewnym medalem. Żubry z szansami

Rozpoczęliśmy ostatnią serię gier. W niej Sparta dzięki pokonaniu Starówki zapewniła sobie co najmniej brązowe medale na koniec sezonu.

Ale 7. kolejka ligowa zaczełą się od meczu Żubrów z Deportivo. Gwiazdą tego pojedynku został Grzegorz Kutrzepa. Kapitan Żubrów w wygranym 6-2 spotkaniu zdobył aż pięć goli, dzięki czemu wskoczył na pozycję lidera w klasyfikacji strzelców. Aktualnie ma na koncie 18 trafień. O cztery więcej od Huberta Litwiniuka z MCK. Jednak on ma jeszcze szansę na powiększenie dorobku w najbliższy czwartek. Gola dla Żubrów dołożył Dariusz Samarczenko, który otworzył wynik tego pojedynku. Bramki dla rywali zdobyli Grzegorz Józak i Mariusz Puchała. Żubry wciąż zachowały szanse na miejsce w TOP3.

W kolejnym spotkaniu Sparta mierzyła się ze Starówką. Pasy były faworytem tego starcia i wygrywając 5-2 pokazały, że na takie miano zasługują. Podobnie jak w meczu Żubrów tu także oglądaliśmy „one man show”. Pokaz umiejętności zaprezentował Marcin Nowakowski, który zdobył wszystkie pięć goli dla Sparty. Dla Starówki strzelali Paweł Nosek i Grzegorz Mocny. Tabela TUTAJ.

Autor: Kamil Wojdat

Leave a Reply