WYNIKI-TERMINARZ

09 kwiernia 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

ZS 1 vs Warriors Team Turka 2:4      GRUPA B
ZS 1:
Banasiak B. (1), Pioś D. (1)
Warriors Team Turka:
Sobów K. (2) Woźniak K. (2)

Uniwersytet Medyczny vs Bajlando 0:3 (walkower)     GRUPA A

11 kwietnia 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

UP Lututuj vs SSPNL 1:8     GRUPA A
UP Lututuj:
Tadych J. (1)
SSPNL:
Wasil M. (2), Iwanowicz K. (6)

Midas Odczynniki Chemiczne vs Gamonie 0:5      GRUPA B
Gamonie:
Gieroba S. (1), Farotimi D. (1), Jasik T. (1), Kutrzepa K. (2)

 

16 kwietnia 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Gamonie vs Przecinaki 3:2    GRUPA B
Gamonie:
Kutrzepa K. (3)
Przecinaki:
Stachyra S. (1), Żyszkiewicz D. (1)

ZS 1 vs Midas Odczynniki Chemiczne 3:2     GRUPA B
ZS 1:
Pioś D. (2), Rzeczyński D. (1)
Midas Odczynniki Chemiczne:
Kowalski W. (1), samobójcza (1)

17 kwietnia 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019Orlik SP 38 ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

KS Humaniści vs Uniwersytet Medyczny 3:0 (walkower)     GRUPA A

07 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Uniwersytet Medyczny vs UP Lututuj 5:2     GRUPA A
Uniwersytet Medyczny:
Kobzeu D. (3), Kozak Ł. (1), Gajownik E. (1)
UP Lututuj: Kunicki D. (1), Chełstowski T. (1)

09 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Midas Odczynniki Chemiczne vs Warriors Team Turka

14 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Midas Odczynniki Chemiczne vs Przecinaki 5:8     GRUPA B
Midas Odczynniki Chemiczne: Lis K. (2), Muda M. (1), Zielński J. (1), Kowalski W. (1)
Przecinaki: Zyszkiewicz S. (2), Zyszkiewicz D. (1), Stachyra S. (2), Długosz M.(2), Michalak J.(1)

Gamonie vs Warriors Team Turka 2:1     GRUPA B
Gamonie: Sowiński D. (1), Kurzępa K. (1)
Warriors Team Turka: Sobów K. (1)

16 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Uniwersytet Medyczny vs SSPML 4:2     GRUPA A
UM: 
Flis P. (1), Gierczak P. (1), Kuranc B. (1), Kobneu D. (1)
SSPNL: Debajło P. (1), Wasyl M. (1)

KS Humaniści vs Bajlando 0:4     GRUPA A
Bajlando:
Marchewka K. (2), Paniak D. (1), Buczkowski W. (1)

21 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Gamonie vs ZS1 3:0     GRUPA B
Gamonie: Gieroba S. (1), Kurzępa K. (1), Krupski R. (1)

UP Lututuj vs Bajlando 1:4     GRUPA A
UP Lututuj:
Wirth K. (1), samobójcza (1)
Bajlando:
Rak K. (2), Mielniczek M. (1)

23 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlikprzy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Przecinaki vs Warriors Team Turka 2:5     GRUPA B
Przecinaki:
Tomaszuk J. (1), Żyszkiewicz S. (1)
Warriors Team Turka: Kędzierski M. (2), Chlebowicz A. (1), Matczuk P. (1), Woźniak K. (1)

SSPNL vs KS Humaniści 0:3 (walkower)     GRUPA A

28 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
orlikprzySP33ul.Pogodna19 20-330Lublin
orlikprzySP33ul.Pogodna19 20-330Lublin

ZS 1 vs Przecinaki 2:5     GRUPA B
ZS 1:
Pietrasiński P. (1)
Przecinaki:
Stachyra S. (2), Żyszkiewicz S. (2), Żyszkiewicz D. (1), samobójcza (1)

UP Lututuj vs KS Humaniści 1:7   GRUPA A
UP Lututuj:
Kunicki D. (1)
KS Humaniści:
Kasprowicz K. (3), Kowalczyk M. (2), Ławnik G. (1), Łobucz J. (1).

30 maja 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

SSPNL vs Bajlando 1:2     GRUPA A
SSPNL:
Wasil M. (1)
Bajlando: 
Paniak A. (1), Mielniczek M. (1)

04 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

ZS 1 vs Midas Odczynniki Chemiczne 1:3     GRUPA B
ZS 1: Bancerz J. (1)
Midas Odczynniki Chemiczne: Lis K. (1), Muda M. (1), Kukier T. (1)

UP Lututuj vs Bajlando 2:5     GRUPA A
UP Lututuj: Witrh K. (1), Łoboś B. (1)
Bajlando: Wędzina A. (1), Mielniczek M. (2), Zub D. (1), Paniak D. (1)

05 czerwiec 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019Orlik SP 38 ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

Uniwersytet Medyczny vs KS Humaniści 0:7     GRUPA A
KS Humaniści: Taranowicz W. (1), Kowalczyk M. (3), Kasprowicz K. (2), Łobucz J. (1)

06 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

UP Lututaj vs SSPNL 2:10     GRUPA A
UP Lututuj:
Kunicki D. (2)
SSPNL:
Wasil M. (4), Iwanowicz K. (2), Mazurkiewicz M. (1), Kostrzewa M. (1)

Przecinaki vs Midas Odczynniki Chemiczne 4:1      GRUPA B 
Przecinaki: Żytkiewicz D. (3), Żytkiewicz S. (1)
Midas Odczynniki Chemiczne: Lis K. (1)

Gamonie vs Warriors Team Turka 2:1     GRUPA B
Gamonie:
Kutrzepa K. (1), Jasik T. (1)
Warriors Team Turka: Suszel A. (1)

11 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Bajlando vs Uniwersytet Medyczny 3:0 (walkower)    GRUPA A 

ZS 1 vs Przecinaki 0:3 (walkower)     GRUPA B 

12 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019Orlik SP 38 ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

SSPNL vs KS Humaniści 5:3     GRUPA A
SSPNL: Iwanowicz K. (3), Wasil M. (2)
KS Humaniści: Dajos P. (2), Boruch D. (1)

13 czerwiec 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

Przecinaki vs Warriors Team Turka 3:0 (walkower)     GRUPA B     
UP Lututuj vs Uniwersytet Medyczny 0:3 (walkower)    GRUPA A 

18 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin

19 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019Orlik SP 38 ul. Pana Wołodyjowskiego 13, 20-627 Lublin

KS Humaniści vs Bajlando 7:0     GRUPA A
KS Humaniści:
Kasprowicz K. (3), Kowalczyk M. (2), Gontarz P. (2)

25 czerwca 2019r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019Orlik stadionu Arena
2019Orlik stadionu Arena

SSPNL vs Bajlando 3:0 (walkower)     GRUPA A

ZS 1 vs Gamonie 0:16      GRUPA B
Gamonie:
Sowiński D. (2), Wołos M. (6), Farotimi D. (2), Kurzępa K. (3), Młynarczyk M. (3)

3 Lipca 2019 r.

DataMeczGodzina/WynikSezonMiejsce
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin
2019orlik przy SP33 ul.Pogodna19 20-330 Lublin