Amatorska Liga Futsalu: zapisy już trwają!

Wystartowały zapisy do kolejnej edycji Amatorskiej Ligi Futsalu. W rozgrywkach wziąć udział może maksymalnie 12 zespołów. Zapisy potrwają do 25 października.

Pewnym miejsca w lidze jest już jedna ekipa. Mowa o MCK Lublin, które zostało mistrzem Amatorskiej Ligi Orlikowej. W nagrodę zyskało prawo gry w lidze futsalowej.

Do obsadzenia pozostało zatem jeszcze 11 miejsc. Z racji na duże zainteresowanie rozgrywkami, kapitanowie chętnych drużyn proszeni są o szybkie zgłaszanie swoich ekip poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Koszt udziału w zmaganiach wynosi 500 złotych. Organizatorzy zapewniają: w pełni profesjonalną obsadę medyczną i sędziowską, transmisję live z meczów każdej kolejki, fotografów uwieczniających emocje zawodników, podsumowania spotkań każdej kolejki na stronie internetowej oraz ligowym fanpage’u na Facebook’u, upominki dla najlepszych graczy każdej kolejki, nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników sezonu.

Mecze będą odbywały się w hali Uniwersytetu Przyrodniczego. Potrwają 2×10 minut (zatrzymywany czas gry). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem zmagań.

Widzimy się na parkiecie!

Projekt jest finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin.

Leave a Reply