Zapisy do Amatorskich Lig Lublina w piłce siatkowej na sezon 2019/2020

Jesień wcale nie musi być szara i smutna. Już w październiku startuje kolejny sezon Amatorskich Lig Lublina w piłce siatkowej. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i udziału w tym sportowym wydarzeniu.

W pierwszej kolejności do I ligi kobiet, I i II ligi mężczyzn będą przyjmowane zespoły uczestniczące w poprzednim sezonie rozgrywek.

Niezwykła atmosfera, profesjonalni sędziowie, nienaganna obsługa techniczna, dobrze przygotowane obiekty sportowe – to tylko część rzeczy, które wyróżniają nasze rozgrywki. Bądź aktywny i spędź jesienne dni ze znajomymi, podczas zdrowej i sportowej rywalizacji.

Planowany start ligi:

06.10.2019 r. – II liga Mężczyzn, I liga Kobiet

13.10.2019 r. – I Liga Mężczyzn.

Każdy zawodnik uczestniczący w rozgrywkach otrzyma koszulkę Amatorskich Lig Lublina. Najlepsze zespoły oraz wyróżniający się gracze mogą liczyć również na niezwykle ciekawe nagrody.

Opłata wpisowa: 900 zł brutto od drużyny.

Projekt zrealizowany ze środków Miasta Lublin.

Możliwość zapisu i więcej istotnych informacji mogą znaleźć państwo pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1kOimS2oT_EA_pgNhRfWrACc7Reg7-IEwZJKjFeiVl_U/viewform?ts=5d6d4ff5&fbclid=IwAR16i-ooDk4wF2Z6R84hHKaVhaqs5CdTS3mLKKrqva9UkWx9bFKyzmUFuYE&edit_requested=true

Leave a Reply